MIKOŁAJKI 2016 – 10.12.2016 r. Willa NOT  film +   zdjęcia

Rada Osiedla Siersza dziękuje wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, zabawę i radość, którą daliśmy naszym dzieciom.

W szczególności dziękujemy za piękne występy DZIECIOM ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ w Czyżówce pod opieką Pana Łukasza Goraja.

Dziękujemy PANI TANI animatorce z Trzebińskiego Centrum Kultury, która tak wspaniale prowadziła gry i zabawy z dziećmi w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja.

Serdecznie podziękowania dla KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH i jej przewodniczącej PANI ZOFII NOWOTARSKIEJ za jej przepiękne ozdoby choinkowe, wspólne warsztaty, ubieranie choinki i poczęstunek.

Dziękujemy firmie „SŁODKI STÓŁ” ANNA SERĘGA. To dzięki tej firmie, dzieci mogły dekorować pierniczki i zajadać się słodkimi specjałami przygotowanymi przez firmę.

Podziękowania należą się również STOWARZYSZENIU RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ z Sierszy, które współorganizowało spotkanie Mikołajkowe i pozyskało sponsorów, dzięki którym dzieci mogły lukrować i ozdabiać pierniczki.

RADNEJ BARBARZE DĘBIEC dziękujemy za zorganizowanie kącika plastycznego dla dzieci i owocowy poczęstunek.

Dziękujemy za wsparcie finansowe KLUBOWI OBYWATELSKIEMU, SENATOROWI RP ANDRZEJOWI PAJĄKOWI, POSŁOWI NA SEJM RP JAROSŁAWOWI SZLACHETCE, firmie MULTI TRANS MATEUSZ SIEPRAWSKI, Pani MARCIE NAJBAR GABINET STOMATOLOGICZNY, RADNEJ EWIE SIEMEK.